2016/02/05
19:00

Romano RUDUO BERLYNE pristatymas

10644119_1132498676768377_4354462013987825643_o

 

Kur daugiau galima pristatyti knygą apie Berlyną, jei ne tikrame berlynietiškame iš lietuviškų šaknų išaugusiame klube, kuriame visuomet jautiesi laisvas, jaunas ir laukiamas. RUDUO BERLYNE – tai romanas apie laisvę, apie savęs paieškas, apie stereotipų laužymą, apie užslėptus Berlyno kampelius ir apie tai, kad miestą galima įsimylėti beveik taip pat stipriai kaip ir žmogų.

Pristatyti knygą LINAI EVER padės viešnios rašytojos: JOLITA HERLYN iš Hamburgo ir GINA VILIŪNĖ iš Vilniaus.

Žurnalistė ir rašytoja LINA EVER Berlyne gyvena jau trejus metus, didžioji dalis romane aprašytų vietų, nutikimų, meninių performansų yra autorės matyti, išgyventi, susapnuoti šiame mieste. Daugiau jos įspūdžių iš gyvenimo Berlyne galima rasti bloguose berlynodienorastis.blogspot.de ir vilniusberlynas.blogspot.de

Primename, kad tą vakarą PANKE klube vis dar veiks Visvaldo Morkevičiaus fotoparoda, o po pristatymo svečių lauks vakarėlis su Backyard joints.

Share this event

MORE EVENTS AT PANKE

Honky Donk: ACAB (Assigned Clown At Birth)

Honky Donk is Berlin’s wicked clowny party, focused on donk, happy hardcore, hyperpop… This time around, the theme is ACAB: Assigned Clown At Birth. Expect silly music, weird performances, little competitions, clown merch and grotesque vibes!

BURRE

This edition of BURRE is showcasing a great diversity of musical community of Odesa, hosting the main dub, fusion jazz and breakcore representatives from the scene.

KÄF

KÄF is an electrifying fusion of live music, art, and cultures, bringing together artists based in Europe and the Arab region to promote unity & celebrate diversity through these mutual passions.